آبرسانی پوست :

پوست یکی از اعضای اصلی و تاثیر گذار در زیبایی است. پس به نفع همه ی ما است که پوستی سالم و شاداب داشته باشیم. از این رو پاکسازی و مراقبت از پوست باید در الویت های ما باشد.

ما یکی از بهترین راه های پاکسازی و زیبایی پوست را به شما معرفی می کنیم.  هیدرودرم نام این روش است. هیدرودرم در اصل روشی است که در آن به پوست آب رسانی می شود. این روش امروزه یکی از پر طرفدار ترین روش ها در مراکز زیبایی است.

در روش هیدرودرم برعکس روش میکرودرم به جای استفاده از دانه های ریز قدرت و ویژگی خاص آب استفاده می شود تا هر نوع سلول مرده را از روی پوست از بین ببرد و سلول های جدیدی جایگزین کند. با اینکار پوست شفاف شده و کلاژن سازی می شود.

هیدرودرم :

در روش هیدرودرم از طریق دستگاه هیدروبراسیون آب توسط یک نازل و سرعتی فوق العاده روی پوست اعمال می شود. هیدرودرم علاوه بر اینکه می تواند به راحتی اولین لایه روی پوست شما را ازبین ببرد بلکه می تواند یک روش درمانی هم باشد.  پوست عضو آسیب پذیری است. آفتاب،آلودگی هوا، کم آبی و سیگار و خیلی عوامل دیگر می تواند به راحتی به آن آسیب برساند.همین طور گذر زمان می تواند باعث خشکی پوست، ایجاد منافذ روی پوست، تغییر رنگ پوست و خیلی مشکلات دیگر شود.

هیدرودرم این آثار را از روی پوست شما شسته و باعث خنک شدن و آب رسانی به پوست شما می شود.در مورد مزایای هیدرودرم باید به آب رسانی آن اشاره کرد. اینکه لایه ی مرده ی پوست از بین می رود و سلول های جدیدی ساخته می شود. ضمنا استفاده از محلول آب اکسیژنه خشکی پوست را از بین می برد و پوستی لطیف، مرطوب و شفاف برای شما باقی می گذارد.

هیدوردرم بهترین آبرسانی پوست :

این روش خاصیت درمانی دارد چون مواد مغذی و ویتامینه در محلول به کار رفته است.

این روش عوارضی ندارد و می تواند روی تمام پوست ها نتیجه بدهد. حتی در کاهش چین و چروک و علائم پیری هم این روش جواب دهنده است.

در مورد از بین رفتن جای زخم و کاهش بافت های ناهموار هم می توان روی این روش حساب باز کرد.

در مورد هزینه ی هیدرودرم باید صبر کنید تا پس از بررسی های پزشک متخصص و تعداد جلسات مورد نیاز اطلاعات به دست بیاورید.

دقت کنید که شما در همان جلسه ی اول هم‌نتیجه را حس خواهید کرد.

اخبارپوست و لیزرخدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *