زاویه سازی با تزریق ژل

تزریق چربی (زاویه سازی بدون تزریق ژل) :

تزریق چربی روشی کاملا بدون عارضه است. شاید برایتان این سوال پیش بیاد که چرا  بی ضرر است؟ دلایل زیادی  برای بی ضرر و بی عارضه بودن این روش داریم .

۱-  در این روش چربی خود بدن استفاده میشود پس احتمال هر گونه حساسیت یا آلرژی وجود ندارد .

۲- کاملا سازگار با بدن است. در نتیجه بی خطر است.

۳-  در تزریق چربی نسبت به بقیه ی تزریق های فیلرها احتمال عفونت تقریبا وجود ندارد. در نتیجه این روش کاملا ایمن است.

 

تزریق جربی  محبوب ترین روش برای فرم دهی بدن و زاویه سازی صورت در دنیا شناخته شده است . خبر خوش حال کننده اینکه که این تزریق ماندگاری بالایی هم  دارد. این عمل در حال حاضر یکی از پر طرفدار ترین روش های تزریق در دنیا است. با توجه به نداشتن عوارض و نتیجه ی فوق العاده ی بعد از تزریق بسیاری  از افراد این تزریق را به سایر روش ها برای زاویه سازی و  فرم دهی بدن ترجیح می دهند و خوشبختانه رضایت تمام این افراد حاصل می شود.

 

زاویه سازی با تزریق چربی (بهترین روش) :

زاویه سازی با تزریق چربی بهترین روش برای فرم دهی چانه و گونه و چاق و تپل کردن صورت است . اگر قصد تزریق چربی دارید بدون نگرانی این کار را انجام دهید . دانستن این نکته مهم ضروری است که این روش مطمئن و کاملا بدون خطر و عارضه است.  و شما قطعا خیلی زود نتایج آن را می بینید. تزریق چربی در یک جلسه کوتاه مدت و بصورت سرپایی انجام می شود.
نتیجه ی تزریق چربی تماما بستگی به تکنیک انجام و مهارت پزشک دارد. با توجه به اینکه ما از متبحرترین و حاذق ترین پزشک ها استفاده می کنیم در خیلی از موارد فقط با یک جلسه تزریق مراجعه کننده به نتیجه ی مطلوب میرسد.

نکته ی مهم اینکه با تزریق چربی فرد با یک تیر دو نشان زده. حذف شدن چربی های اضافه و پر شدن قسمت هایی که نیاز به چربی دارد.

از عوارض تزریق چربی چه میدانید ؟

عوارض تزریق چربی سوال بسیاری از افرادی است که قصد انجام این کار  را دارند . خبر خوش این که یک روش تقریبا بی خطر. هیچ عوارض خاصی برای این روش وجود ندارد. ویژگی های منحصر به فرد این روش مخصوصا استفاده از چربی خود بدن عوارضی برای استفاده از این روش پر طرفدار برای فرم دهی باقی نمیگذارد. تزریق چربی به بخش های مختلف بدن ممکن است. تزریق چربی به لب برای فرم دهی و حجم دهی لب، گونه گذاری و فرم دهی گونه ، درمان گودی زیر چشم ، فرم دهی سینه (که در این روش نیاز به مشورت با پزشک است. زیرا پروتز سینه برای حجم دادن به سینه بیشتر توصیه می شود. ) و فرم دهی باس و فرم دهی به تمام بدن توصیه میشود.

در حقیقت تزریق چربی نوعی پیوند چربی است. که  در این روش چربی خود بدن به ناحیه ی دیگه منتقل میشود و این خود مهم ترین ویژگی این اقدام زیبایی است. پیوند چربی روشی است که در ان مقدار کمی چربی با دقت به یک سری از لایه های مجزابا هدف ساختن بافت جدید منتقل میشود. که کاملا ایمن و مورد تایید است.

 

 

 

اخبارجراحی زیباییخدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *