لیزر موی زائد مطمئن و ایمن :

دائمی ترین روش از بین بردن موهای زائد استفاده از لیزر موی زائد است.  در کلینیک دانیان از جدیدترین دستگاه لیزر برای رفع موهای زائد استفاده می شود. روش های دیگر از بین بردن موهای زائد موقت هستند. ولی رفع موهای زائد با استفاد از لیزر دایمی تز است.

خبر خوش انجام لیزر موی زائد برای تمام افراد تمام سنین با مشورت پزشک متخصص پوست و مو قابل انجام است. حتی برای افرادی که مشکلات هورمونی دارند هم امکان انجام لیز . موی زائد همزمان با درمان مشکلات هورمونی دارند. بنابراین جای هیچ نگرانی نیست و همه افراد می توانند با مشورت پزشک  تحت نظر پزشک متخصص لیزر موی زائد انجام دهند.

 

نکته ی مهم این است که هر چقدر پوست شما روشن تر و موهایتان تیره تر و قطور تر باشد لیزر پاسخ بهتری به موهای زائدتان می دهد. و به جلسات کمتری نیاز خواهید داشت.

لیزر موی زائد برای تمام نواحی بدن قابل انجام است . و جالب است که بیشترین مراجعین برای انجام لیزر موی زائد برای خانم ها لیزر بیکینی و لیزر زیر بغل و لیزر صورت است.  و برای آقایان هم ناحیه کمر و سینه و ران و بازوها نواحی هستند که بیشترین مراجعه کننده را دارد.

تعداد جلسات انجام لیزر موی زائد چقدر است؟

تعداد جلسات لیزر موی زائد عموما بین ۴تا ۶ جلسه است . اما عوال زیادی در تعداد جلسات  لیزر موی زائد تاثیرگذار هستند. مشکلات هورمونی ٬ واکنش بدن هر فرد ٫ و نوع پوست افراد.

لیزر موی زائدقیمت لیزر موی زائد:

قیمت لیزر موی زائد با توجه به ناحیه انجام لیزر و وسعت ناحیه  و برند و مدل دستگاه لیزر متفاوت است. بنابراین برای اطلاع از قیمت دقیق لیزر با مشاورین کلینیک دانیان تماس حاصل فرمایید. یکی از برتری های لیزر موی زائد با دستگاه الکس آمریکایی بی درد بودن و کولینگ (خنک کننده ) قوی این دستگاه است.  و به همین دلیل اگر هم در برخی نواحی دردی هم داشته باشید . در قبال تحمل و ناچیزی است که حتی بدون استفاده از بی حسی موضعی هم قابل تحمل است.

قیمت لیزر موی زائد به دو عامل دیگر هم بستگی دارد :

۱-برند و مدل دستگاه لیزر

۲- مهارت اپراتور ( پرستاری که لیزر انجام می دهد)

نکات مهم قبل از انجام لیزر موی زائد :

۱- قبل از لیزر کردن ناحیه مورد نظر را شیو کنید . و از وکس و اپلاسیون خودداری فرمایید.
۲- حتما قبل لیزر برای تشخیص نوع پوست ، تعیین نوع دستگاه لیزر مناسب پوست و موی شما و تعداد جلسات مورد نیاز با پزشک متحصص پوست و مو  مشورت کنید.
۳- هر جلسه ی لیزر بین ۲۰ دقیقه تا یک ساعت زمان می برد. بنابراین زمان بندی لازم را داشته باشید. ( در صورتی که از بی حسی موضعی اسفتاده می کنید. مدت زمان لازم برای بی حسی و شستشوی آن را در نظر بگیرید. )
۴ – بعد از لیزر تا چند هفته آفتاب نگیرید و سولاریوم نروید .
۵ – نتیجه لیزر موی زائد پس از جلسه سوم قابل بررسی است. ( تعیین تعداد جلسات مورد نیاز لیزر موی زائد بعد از جلسه سوم قابل تعیین است)
۶- لیزر کل بدن در یک جلسه ممکن است. ( اما دقت کنید که تمام موهای بدن بصورت یکنواخت از بین نمی روند. و تعداد جلسات برای نواحی متخلف کاملا متفاوت است.۹
۷- صبوری کنید و پروسه ی درمان خود را کامل کنید. ( گاهی لازم است همران با انجام لیزر از درمان های دیگر هم برای از بین رفتن مشکلات هورمونی و تیرویدی که  روند لیزر را با مشکل مواجه کرده اند. هم توام باهم انحام دهید.)

اخبارجراحی زیباییخدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *