لیفت ران

لیفت بدن :

لیفت بدن برای افرادی که بدن آنها شل شده و دچار افتادگی شده است.  یکی از مشکلات اصلی برای افراد و ناراحت کننده بعد از کاهش وزن شل شدن پوست است. واقعیت این است که بعد از لاغری و از بین رفتن چربی ها ٬ پوستی که در زمان چاق شدن کش آمده جمع نخواهد شد. و حتما در این مورد جراحی بدن یا لیفت بدن توصیه می شود. لیفت بدن به معنی کوچک کردن شکم، لیفت ران، لیفت باسن ٬ لیفت بازوها و ساکشن چربی ها و…  است.

اگر شما جز گروه های زیر هستید برای انجام این اقدام زیبایی کاندید مناسب هستید:
۱- در صورتیکه طی یک سال اخیر وزنتان ثابت مانده و چاق یا لاغر نشده اید
۲- در صورتیکه قصد بارداری ندارید ( که اضافه وزن پیدا نکنید)
۳- در صورتیکه پوست شل و آویزان در قسمت های مختلف بدنتان دارید و نیاز به سفت کردن پوست و حذف پوست اضافی دارید.
۴-در صورتیکه بیماری خاصی ندارید (توصیه می شود سیگار و دخانیات دوهفته قبل و بعد از انجام لیفت بدن مصرف نشود.)
۵- در صورتیکه برای یک رژیم غذایی سالم و ورزش منظم آماده هستید.

لیفت بدن ایمن و مورد تائید:

یکی از مسائل مهم اینست که قبل از لیفت بدن برای شما ٫ جلسه ی مشاوره ای است که در کلینیک تخصصی دانیان برای مراجعین درانجام میشود. درخواست و توقعات شما توسط پزشک متخصص در نظر گرفته می شود. سایز شما اندازه گیری و نتیجه ی عمل برای شما تخمین زده می شود. در صورتیکه نتیجه ی پیش بینی شده بتواند رضایت شما را جلب کند برای انجام عمل آماده می شوید . نکته مهم این که در جلسه مشاوره باید حتما با پزشک کاملا صادق باشید واگر سابقه بیماری یا حساسیت دارید با ما در میان بگذارید.

 

انجام عمل لیفت بدن :

نکته ی مهم این است که انجام عمل لیفت بدن در دو مرحله انجام می شود. دقت کنید که این اقدام زیبایی عمل پر کاری است.  مراحل انجام این اقدام به شرح زیر است :

در مرحله ی اول پوست شکمتان صاف می شود و در صورت نیاز پوست های اضافی برداشته می شود. و شکل ناف هم اصلاح می شود. نتیجه ی این جراحی فرم بهتر کمر و شکم و پهلوها و نواحی بالای ران است.
اما در مرحله ی دوم لیفت ران انجام می شود. توصیه میشود که بین جراحی اول و دوم شش ماه فاصله باشد .
در مرحله ی دوم پوست شکم تا کمر کشیده شده. این کشیدن را تا جایی انجام میدهیم آنقدر که پوست کاملا صاف شود و تمام پوستهای اضافی حذف شود. با این کار کمر و باسن شما خوش فرم تر می شود.

بعد از اتمام عمل شما برای چند ساعت در مرکز جراحی ما استراحت می کنید. پس از جراحی تصاویر قبل و بعد از عملتان با هم مقایسه می شود تا شما نتیجه را به شکل واضح تری لمس کنید و از این تغییر شگفت زده شوید.

 

جراحی زیباییدسته‌بندی نشده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *