لیفت صورت با جراحی :

لیفت صورت به دو روش کلی قابل انجام است : ۱- روش جراحی :لکه در واقع کشیدن پوست صورت است . که در این عمل تمام پوست صورت از کنار گوش در امتداد شقیقه ها و پیشانی باز می شود. و در این عمل تمام صورت وغبغب لیفت کامل انجام می شود. نتیجه این جراحی از بین رفتن چروک های پیشانی ٫ از بین روفن خط خنده و درمان افتادگی های پاییین صورت و بالا کشیده شده گوشه چشم ها است.

لیفت صورت بدون جرای با روش ها و دستگاه ها و لیزر های زیادی قابل انجام است. که در جلسه مشاوره توسط پزشک متحصص یهترین روش به شما پیشنهاد می شود. یکی از بهترین دستگاه های لیزز که در کلینیک دانیان برای جوانسازی انجام میگیرد استفاده از دستگاه هایفو برای لیفتیتگ صورت است. که با تاثیری که بر لایه های زیرین پوست می گذارد باعث سفت شدن پوست و کلاژن سازی می شود.

روش دیگر استفاده از تکنیک های ترکیبی در درمان چروک است که یکی از آنها نیدلینگ با دستگاه است که بهترین روش چوانسازی بدون لیزر است. این روش علاوه بر جوانسازی در عمق پوست ٫ در سطح پوست هم جوانسازی کرده و باعبث درمان لک های پوستی هم می شود.

 

ایجاد چروک با بالا رفتن سن و  کاهش قابلیت ارتجاعی و چربی زیر پوست کمتر  می شود. کم کم در پوست  چروک ایجاد می شود.  تا جایی که بافت اطراف چشم و پایین صورت افتاده و چروک می شود. حتی ممکن است چهره حالت غمگین و خسته پیدا کند. که این موضوع تاثیر منفی بر زیبایی فرد دارد.

 

درمان افتادگی صورت:

 

علاوه بر بالا رفتن سن کاهش وزن، استرس، در معرض آفتاب بودن، استفاده از الکل و دخانیات و همین طور ژنتیک هم در این روند نه چندان دلچسب موثر است. یادتان باشه این علائم در پوست صورت بیشتر از بقیه ی بدن خودش را نشان می دهد. و حساسیت افراد در چروک های این ناحیه بالاتر است.
عمل لیفتینگ سن را چیزی حدود ۵ تا ۱۰ سال کمتر نشان می دهد و معمولا برای افراد بین چهل تا شصت سال برای درمان چروک و از ۳۰سالگی جهت پیشگیری از چروک تصوصیه می شود. عملکرد لیفت صورت به این شکل است که چربی اضافی زیر پوست برداشته می شود. عضلات زیرین سفت می شود و پوست کشیده می شود.

 

این عمل با جراحی با بی حسی و یا بی هوشی عمومی انجام می شود. مدت زمان عمل چیزی حدود سه ساعت است.بعد از عمل بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت تورم دیده می شود که به مرور رفع می شود.
در روز چهارم تا هفتم بخیه ها برداشته می شود و بعد از دو هفته شما می توانید به فعالیت های عادی خود و ورزش (حتما با مشورت پزشک) بپردازید. دقت کنید این عمل برای افرادی قابل انجام است که پوست انعطاف پذیری دارند. و افرادی که پوست آنها به دلیل مصرف برخی داروها (مانند راکوتان) نازک شده است. قابل انجام نیست.

اگر شما به فکر لاغر کردن اندامتان هستید و نگرانی بابت شل شدن پوست صورتتان دارید با لیفت صورت خیالتان راحت باشد و می توانید به راحتی به لاغر شدنتان فکر کنید. و بعد از کاهش وزن با انجام لیفت صورت و درمان های ترکیبی ٫ جوانسازی کامل روی پوست انجام دهید.  در زمان بارداری انجام این عمل توصیه نمی شود و بهتر است  که در صورتیکه باردار هستید لیفت صورتتان را به بعد بارداری موکول کنید.

اخبارجراحی زیبایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *