لیپوماتیک

لیپوماتیک :

یکی از روش های پر طرفدار پیکر تراشی لیپوماتیک است. در مورد این روش باید بگوییم در این روش تایید شده سلول های چربی بدن در همان اول با وسیله ای به نام ماسوره به وسیله ی حرکات ارتعاشی تجزیه می شود. سپس آرام آرام چربی از بدن جدا می شود و این کار توسط دستگاه لیپوماتیک منچر به لاغری و کاهش وزن می شود.

افرادی که چاقی های موضعی دارند و یا در چند قسمت بدنشان چربی اضافه دارند معمولا با استفاده از این روش به تناسبی دلچسب می رسند. این روش سال هاست که مورد توجه قرار گرفته و همیشه توانسته رضایت داوطلبان این روش را باعثزشود. می توان با اطمینان گفت این روش کاملا دقیق و بی خطر است و توسط بهترین تیم پزشکی کلینیک ما انجام می شود.

در مورد هزینه ی این عمل باید بگوییم هزینه ی آن به چند گزینه مرتبط است. ما این گزینه ها را برای شما نام می بریم. تجربه ی پزشک و تیم همکارانش، نوع دستگاه، تجهیزات استفاده شده، مقدار چربی در بدن فرد و تعداد جلسات هزینه ی این عمل را مشخص می کند.طبیعی است که استفاده از این حرفه تر، دستگاه های دقیق و مجهز تر هزینه ها را بالاتر اما کیفیت و نتیجه را دلچسب تر خواهد کرد.

 

 

لاغری در کمتر از ۲ساعت :

همان طور که بالا گفته شد میزان چربی افراد با تعداد جلسات لیپوماتیک ارتباط مستقیم دارد. هر چقدر میزان چربی بیشتر شود این عمل زمان برتر خواهد بود و به تعداد جلسات اضافه خواهد شد.
در مورد ویژگی های این عمل می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:
-درد اندک این روش
-انقباض مناسب پوست
-کوتاهی زمان عمل
-بهبود سریع بعد از عمل
-هزینه ی ارزان این عمل
-عدم ایجاد سوختگی در پوست
-تورم و کبودی خیلی کم
-درد کم در حین عمل

 

 

اخبارجراحی زیباییخدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *