پروتز سینه

پروتز سینه (بهترین متد) :

پرتوتز سینه برای بزرک کردن سایز سینه و فرم دهی به آن انجام می شود. عمل بزرگ کردن سینه معمولا به دو روش تزریق چربی و پروتز سینه انجام می گیرد.در این مقاله توضیحات کاربردی ارائه میکنیم تا قبل از انجام پروتز سینه اطلاعت کامل و جامعی را داشته باشید.

پروتز سینه معمولا برای افرادی که بعلت کم کردن وزن و یا زایمان ٬ سینه هایشان دچار افتادگی شده است مناسب است. سینه ها معمولا بعد از کاهش وزن مخصوصا بعد از زایمان فرم اصلی خودشان را از دست می دهند و کوچک و شل می شوند. بزرگ کردن سینه و ترمیم بافت از دست رفته ی آن می تواند اعتماد به نفس شما را بالا ببرد.  و تاثیر بسزایی در زندگی فرد دارد.

پروتز سینه یکی از مهم ترین عمل های زیبایی و کاملا موثر در فرم بدن است که فرد در این عمل به فرم دلخواه سینه های خود می رسد. در کل این عمل برای افرادی مناسب است که از لحاظ جسمی و روحی از سالمتی کامل برخوردار باشند و توقع های واقع بینانه ای از این عمل داشته باشند.

 

پروتز سینه به چه افرادی توصیه می شود؟

۱- خانم هایی که بعد از زایمان فرم اصلی سینه هایش را از دست داده باشند و یا در اثر لاغری سینه ها تو خالی و نرم شده باشند. و بافت آنها خالی باشد.

۲- خانم هایی که سینه هایشان از تقارن مناسب برخوردار نیست. زیرا نداشتن تقارن سینه ها هم می تواند یکی از دلایل قابل قبول برای انجام این عمل باشد.
در زمان انتخاب پروتز سینه باید به جنس و کیفیت پروتز توجه کرد زیرا قرار است نتیجه ی این عمل تا پایان عمر همراه فرد مراجعه کننده باشد. در نتیجه از بهترین برندها استفاده کنید. و

 

بهترین پروتز سینه :

انواع ایمپلنت های سینه به شرح زیر است:
کاشت سینه ی صاف
ایمپلنت بافت پستان
کاشت سینه ی شور
کاشت سینه ی چسبیده
کاشت سینه ی گرد

 

مشاوره قبل از عمل پروتز سینه :

مشاوره قبل از جراحی برای بزرگ کردن سینه برای موارد زیر است:

بسیاری از خانم ها نگران تغییر شکل ظاهری بدن خود هستند و این موضوع باعث نگرانی و ترس آنها می شود . که البته کاملا طبیعی هم هست. در انجام  این عمل داشتن اطلاعات کافی برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است. خانم هایی که از سایز سینه خود ناراضی هستند میتوانند به راحتی این مشکل خود را برطرف کنند.
هدف شما از این عمل چیست ؟
آیا آلرژی و یا بیماری خاصی دارید ؟
آیا قبلا مصرف الکل و یا سیگار و دخانیات داشتید؟
آیا در خانواده کسی سابقه ی سرطان پستان دارد ؟
آیا در حال حاضر داروی خاصی مصرف می کنید؟
دکتر بعد از شنیدن جواب های شما و بعد از دیدن آزمایش ها و چکاپ ها نظر خود را در مورد عمل شما خواهد گفت‌

 

 

هزینه انجام عمل پروتز سینه :

در مورد هزینه ی جراحی برای پروتز باید بگوئیم که هزینه ی این عمل به عواملی مثل هزینه ی بی هوشی، تجهیزات اتاق عمل و تسهیلات مرکز مربوطه ، هزینه های آزمایش ها ، لباس مخصوص بعد از عمل ، نسخه های دارویی و هزینه ی دستمزد جراح متغییر خواهد بود.مهمترین مسئله در این عمل مهارت پزشک است پس دقت کنید بیشتر از در نظر گرفتن هزینه در انتخاب پزشک زیبایی دقت داشته باشید.

اخبارجراحی زیباییخدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *