کاشت ابرو  ( یک جلسه ) :

 

ابرو یکی از مهم ترین اجزای صورت است که تاثیر بسیاری در زیبایی چهره ی افراد دارد. گاهی عواملی مثل ریزش ابرو و ایجاد زخم و بخیه و اسکار داخل ابرو از زیبایی این عضو می کاهد. امروزه خوشبختانه راه حل مشکلات ابرو حل شده و با کاشت ابرو می توان ابرویی زیباتر از اول داشت.

جالب است بدانید که در کاشت ابرو از موهای خود بدن استفاده می شود و ابروها ابدا حالت مصنوعی ندارند. یعنی فولیکول های مو برداشته شده و به قسمت های خالی ابرو پیوند داده می شود. حتما به این نکته دقت کنید که اسکارهای روی ابرو معمولا در اوایل قرمز هستند. شما یکسال بعد از ایجاد اسکار و کم رنگ شدنش می توانید برای کاشت ابرو اقدام کنید. پس به زمان ایجاد اسکار دقت کنید

ضمنا ابدا نگران نباشید. برداشت فولیکول مو از سر باعث کم پشت شدن مو نمی شود. از این بابت نگرانی نداشته باشید. چرا که از هر ناحیه ۳ تا ۴ فولیکول مو برداشته می شود . در ناحیه ی بدون مو ابرو کاشت می شود. در ادامه باید بگوییم زمان کاشت چند جلسه ی چهار تا پنج ساعته است. نیمی از این تایم برای برداشتن فولیکول آن هم با دقت بالاست و نیمی دیگر برای کاشت ابرو روی اسکار به دلیل عمق و نبودن خون در سطح می شود.

 

کاشت ابرو با خواب صحیح مو ها :

دقت کنید که به خاطر جنس اسکار کاشت ابروی روی آن کار راحتی نخواهد بود پس از متبحرترین و ماهرترین پزشکان در این عمل زیبایی استفاده می شود. توصیه ی اکید ما به شما این است که بعد از انجام این عمل تلاش کنید در معرض آفتاب قرار نگیرید و به کمک عینک افتابی بزرگ منطقه ی کاشت را پوشش دهید. از استعمال دخانیات و سیگار تا زمان بهبود زخم ها خودداری کنید.

 

برای رشد موهای کاشته شده از خوردن غذاهای چرب و کنسروی خودداری کنید و تا حد ممکن ویتامین ای را در برنامه ی روزانه تان جا دهید. در مورد میزان درد این عمل خیالتان را راحت می کنیم این عمل درد زیادی ندارد اما اگر ذره ای اذیت می شوید می توانید بعد از عمل از قرص مسکن استفاده کنید.

 

 

اخبارزیبایی مو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *