کوچک کردن سینه :

کوچک کردن سینه خانم ها  (ماموپلاستی) یکی از عمل های زیبایی است که در زیبایی اندام خانم ها تاثیر بسزایی دارد. این عمل علاوه بر جنبه زیبایی جنبه درمان هم دارد. زیرا سنگینی سینه ها مشکلاتی برای گردن هم ایجاد می کند.. که با انجام این عمل از این عمل های زیبایی جلوگیری می کند.

علاوه بر خانم ها انجام این عمل برای آقایان هم اهمیت بالایی دارد.عمل کوجک کردن سینه در أقایان ژینکوماستیا گفته می شود. در عمل ژینکوماستیا چربی های اضافی بافت سینه آقایان برداشته می شود. و به راحتی قابل درمان است.

کوچک کردن سینه و کاهش سایز سینه یا ژینکوماستیا در آقایان و عمل ماموپلاستی (ماموپلاستی )  سریع ترین روش برای حذف چربی های اضافی در سینه و کوچک کردن سایز سینه است.

عوارض داشتن سینه های بزرگ:

۱- کمردرد و شانه درد یکی از مهم ترین این مشکلات است.
۲- سینه های بزرگ محدودیت در حرکت برای فرد و گاهی هم درد ایجاد می کند.
۳- احساس اضافه وزن و گاها تنگی نفس هم می تواند از مشکلات داشتن سینه های بزرگ باشد.

سینه های بزرگ معمولا به علت استرس، مشکلات هورمونی، مصرف داروهای هورمونی، شرایط بد غذایی و گاهاْ بعد از دوران شیر دهی و بارداری ایجاد می شوند. معمولا بزرگ شدن سینه ها جنبه ی هورمونی دارند و در بسیاری موارد هم ژنتیکی هستند.
اگر قصد کوچک کردن سینه های خود را دارید حتما این کار را در مراکز معتبر و با مشورت پزشک متخصص انجام دهید .

 کوچک کردن پستان  (مامو پلاستی) :

داشتن سینه های بزرگی که با بدن تناسب نداشته باشند علاوه بر اینکه زیبا نیستند باعث ایجاد درد در ناحیه شانه و کمر و پشت می شوند. عفونت در زیر و وسط سینه ها هم از دلایلی هستند که داشتن سینه های بزرگ توصیه نمی شود. و به افرادی که سینه بزرگ دارند قبل از اینکه این عوارص دردناک شوند. انجام ماموپلاستی توصیه می شود.

 

نکته مهم : قبل از انجام عمل ماموپلاستی توسط پزشک متخصص ویزیت شوید. و اینکه اگر قبل از بارداری و شیردهی قصد انجام این عمل را دارید. در نظر داشته باشید که ممکن است بر اثر حاملگی و یا شیردهی سینه شما رشد کند. و حتما این موضوع را در جلسه ویزیت پزشک خود مطرح کنید.  از این رو افرادی که اضافه وزن دارند. توصیه می شود حتما قبل از انجام  این عمل وزن خود را کم کنید . چون لاغر شدن و کم کردن وزن می تواند باعث شل شدن و افتادگی سینه شود.

بیماران دیابتی و سیگاری  که زیاد چاق هستند. به دلیل برش های وسیعی که در افراد چاق در این عمل صورت می گیرد. زیرا هر چه سینه بزرگ تر باشد ناحیه برش هم بزرگ تر خواهد شد.  باید حتما تحت نظر پزشک  این کار انجام گیرد. در سینه هایی که از ۵۰۰ گرم کمتر برداشت انجام می شود٬ برش فقط از دور هاله  زیر سینه انجام می شود. و فقط با کمی تغییر در الگوی برش تا ۱۲۰۰ گرم را هم میتوان برداشت کرد.

 

 

اخبارجراحی زیباییخدمات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *