خدمات جراحی زیبایی

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یا جراحی پلک یک جراحی برای درمان پلک های افتاده است. در طول این جراحی پلاستیک، پزشک پوست، ماهیچه و گاهی اوقات چربی ای که باعث افتادگی پلک می شود را برمی دارد. بلفاروپلاستی برای افرادی که به دنبال درمان هایی برای به تعویق انداختن پیری هستن، جذاب هست. گاهی بینایی افراد تحت تاثیر افتادگی پلک قرار میگیرد و زمانی که به بالا نگاه می کنند، دیدی ندارند، بنابراین بلفاروپلاستی روش مناسبی برای آن ها خواهد بود. به طور کلی اگر شرایط عمومی سلامت شما خوب باشد و دستورات مراقبت‌های بعد از عمل را انجام دهید، نتایج جراحی پلک عالی و تا بیش از ۱۵ سال ماندگار خواهد بود.جهت مشاهده نمونه عمل های موفق جراحی پلک پیج کلینیک دانیان را فالو نمایید.

بیشتر بخوانید
بلفاروپلاستی
جراحی بوکال فت
خدمات جراحی زیبایی

جراحی بوکال فت

عمل بوکال فت یا تخلیه چربی دهانی- بوکال فت چربی بین استخوان گونه و استخوان فک در صورت شماست. این توده چربی به شکل گیری فرم صورت شما کمک می کند. برداشتن بوکال فت یک عمل جراحی برای برداشتن چربی در این ناحیه از صورت است. جراحی برداشتن بوکال فت نوعی جراحی پلاستیک است . جراحی بوکال فت می تواند ساختار استخوانی صورت شما، به خصوص استخوان گونه و نواحی توخالی شده بین گونه ها و خط فک را برجسته کند. گاهی اوقات به این روش کوچک کردن گونه نیز می گویند.

بیشتر بخوانید
خدمات جراحی زیبایی

لیفت لب

جراحی لیفت لب یک روش جراحی در مطب است که فضای بین بینی و بالای لب را کوتاه می‌کند که به سانترال لب معروف است. این روش مقدار بافت صورتی لب را که قابل مشاهده است افزایش می دهد و باعث می شود لب ها پرتر و برجسته تر به نظر برسند. با انجام سانترال لب دندان های بالایی افراد در حالت عادی نیز مشخص می شود. جراحی لیفت لب گزینه ای خوب برای افرادی است که به دنبال روشی دائمی برای بزرگ گردن لب خود هستند.

بیشتر بخوانید
لیفت لب
لیفت پیشانی و ابرو
خدمات جراحی زیبایی

لیفت پیشانی و ابرو

لیفت پیشانی یا ابرو چین‌ و چروک هایی را که در پیشانی یا آن‌هایی که بین ابروها ایجاد می‌شوند به حداقل می‌رساند، خطوط اخم را بهبود می‌بخشد و افتادگی ابرو را رفع می کند. لیفت پیشانی یا ابرو ظاهری جوان‌تر از ابروها و ظاهری آرام‌تر در قسمت بالایی صورت و چشم‌ها ایجاد می‌کند. کلینیک زیبایی دانیان انواع مختلفی از روش‌های لیفت پیشانی یا ابرو را ارائه می‌دهد، از جمله روش‌های کم تهاجمی که برش‌ها را پنهان می‌کنند و اسکارهای قابل مشاهده را به حداقل می‌رسانند.

بیشتر بخوانید